Pozvánka na ples

Zveme všechny zájemce o kulturu na Fotbalový ples v sobotu 18. února 2023 do sálu Obecní hospody Chlum. Start je ve 20 hodin. Zahraje osvědčená kapela ASFALT.

Sezóna skončila dřív než začala

Rozhodnutím Výkonného výboru FA byl ukončen letošní ročník soutěže. Je to už druhý rok po sobě, co nebyl dohrán.

Ukončení soutěže využijeme k dokončení stavebních prací na kabinách. Čeká nás vybourání starých WC a vnitřní přestavba kabin.

Start nového ročníku je plánován na začátek srpna.  Snad stihneme vše dokončit.

Doplnění sezóny 2019/2020

Konečně je doplněná loňská nedokončená sezóna a vypadá to, že je konečná i letošní. Celkem je na stránkách zadáno k dnešnímu dni 241 utkání.

Je rozpracovaná obrazová galerie a některé kapitoly z historie klubu.

Postupně budou doplňovány další informace, fotografie i zajímavosti.

Doplnění sezóny 2018/2019

Dnes byly doplněny všechny zápasy sezóny 2018/2019. Celkem 132 utkání, všechna je možné rozkliknout. Úvodní fotografie je z prvního zápasu Seč – Chlum. Stránky najdete v menu FOTBAL, položka ARCHIV. Součástí je podrobná statistika hráčů.

Výměna oken

10. listopadu došlo konečně na výměnu oken v původních kabinách a osazení oken v přístavbě. Zbývá dodělat vnitřní začištění ostění a nové parapety.

Výměna oken byla částečně hrazena z dotací Plzeňského kraje.