TJChlum

Archiv

Spalování šancí nás stálo body v zápase s Losinou, který jsme prohráli 1:0. Ač první půle mohla skončit 3:0 pro nás, žádnou z šancí se nepovedlo proměnit. Naopak ve druhé půli hostům vyšel rohový kop. Nehlídaný Šlais přehodil Dušana. V dalším průběhu utkání už jsme žádné šance nevyužili a promarnili jsme šanci na posun v tabulce. Naopak díky vítězství Stodu (přehled výsledků), jsme klesli na páté místo tabulky. Sestavy a statistiky zápasu najdete na fotbal u nás

Remízové výsledky s Merklínským "B" týmem přetrvávají. Tentokráte jsme o vítězství přišli v samém závěru utkání. Bohužel ne vlastní vinnou. Utkání hrubě ovlivnil mladý rozhodčí, který během celého zápasu podal velmi špatný výkon a v poslední minutě vymyslel penaltu, kterou viděl pouze on sám. Díky vítězsví v penaltovém rozstřelu jsme získali další dva body za výhru 3:2p. Stále se tedy držíme na pozicích, které nám dávají naději na postup. Aktuální tabulka. Sestavy a statistiky zápasu najdete na fotbal u nás

Další 3 body jsme získali ve druhém jarním domácím zápase a odčinili jsme tak nezdar z prvního jarního kola. Vítězství se nerodilo jednoduše, ale nakonec jsme zvítězili 3:0. Vzhledem ke ztrátě Zdemyslic jsme se posunuli na 4. místo tabulky. Sestavy a statistiky zápasu najdete na fotbal u nás

První 3 body jsme si připsali ve druhém jarním zápase. Těsnou výhru 1:0 zařídila naše zimní posila Pavel Malý z přímého kopu a je naším jediným jarním střelcem. Díky této výhře zůstáváme stále v kontaktu s čelem tabulky, ale stále na 5. místě tabulky. Sestavy a statistiky zápasu najdete na fotbal u nás

První domácí utkání po zimní přestávce jsme nezvládli a prohráli derby se Zdemyslicemi 4:1. Náš výkon byl opravdu špatný a prohra zasloužená. Trefila se alespoň naše zimní posila Pavel Malý. Tato prohra nás odsunula až na 5. místo tabulky. Sestavy a statistiky zápasu najdete na fotbal u nás

První jarní kolo s Blovicemi bylo odloženo a bude se hrát 8. 5. 2018.

Během zimní přestávky doznal náš kádr pouze 2 změny. Odešla naše opora Zdeněk Švec do Štěnovic. Naopak jsme získali posilu do útoku. Ze Žákavé přišel Pavel Malý.

Poslední zápas v Lužanech jsme dotáhli do vítězného konce a získali 3 body po výhře 4:2. Toto vítězství nás posunulo již 3. místo tabulky. Sestavy a statistiky zápasu najdete na fotbal u nás

Prodloužili jsme sérii výher a v nevlídném počasí porazili doma Záhoří 2:0. Díky prohře Zdemyslic jsme tak poskočili již na 4. místo, viz tabulka. Sestavy a statistiky zápasu najdete na fotbal u nás

Derby je opět naše. Navázali jsme na minulou sezónu a opět zvítězili a tentokráte poměrně vysoko 6:2. Veselo bude hlavně u Valešů. Stále se držíme na krásném 5. místě, viz tabulka. Sestavy a statistiky zápasu najdete na fotbal u nás