TJChlum

Archiv

Po nepodařeném domácím zápasu jsme tentokráte zlepšili hru a výsledkem bylo vítězství na hřišti Záhoří. Po první půli jsme šli do šaten s vedením 2:0, které jsme ve druhé půli ještě navýšili a zvítězili 4:1. V tabulce tak skončíme na pátém místě ať už bude výsledek posledního utkání jakýkoliv. Další výsledky si můžete prohlédnout v sekci výsledků. Sestavy a statistiky zápasu najdete na fotbal u nás.

Další domácí selhání se zrodilo v derby se Střižovicemi. Zápas se nám opravdu nevydařil. Hráli jsme zbrkle a nepřesně a navíc nechávali v obraně okénka. Výsledkem je prohra 1:0. Naštěstí pro nás dopadli další zápasy dobrými výsledky a tak bychom mohli konečné páté místo udržet. V tabulce máme aktuálně náskok 5 bodů. Sestavy a statistiky zápasu najdete na fotbal u nás.

Vydřené, nečekané, ale o to sladší vítězství se zrodilo na půdě Stoda. Po několika horších výkonech jsme tentokráte bojovali a i přesto, že soupeř vstřelil první gól jsme vyhráli 2:1. A mohlo být ještě veseleji, ale obrovskou příležitost pár minut před koncem jsme nevyužili a tak byl závěr zápasu ještě hodně zajímavý. Důležité body jsme ovšem uhájili a v tabulce dál zůstáváme na pátém místě. Sestavy a statistiky zápasu najdete na fotbal u nás

Byla rozšířena sekce partnerství s Německým TSG Zwackau.

Další zápas nás čeká výjimečně v sobotu od 17:00 ve Stodě.

Série nepovedených zápasů se prodloužila a tentokráte z toho byl dokonce debakl před domácím publikem. Hosté z Hradce zápas od začátku ovládli a s přehledem zvítězili 7:0. K našemu výkonu není moc co dodat. I přes další porážku zůstáváme v tabulce pátí, ale baráž už je velmi vzdálená. Sestavy a statistiky zápasu najdete na fotbal u nás

Zápas ve Dvorci jsme nezvládli a po vcelku nevýrazném výkonu jsme těsně prohráli 2:1. Hlavním důvodem prohry byly chyby v obraně a také soustředění na rozhodčího spíše než na vlastní výkon. Nadále tak zůstáváme pátí, ale čelo tabulky nám již uniká. Sestavy a statistiky zápasu najdete na fotbal u nás

Jak si vedeme oproti letům předchozím můžete vidět v tabulkách pro roky 2015/2016 a 2016/2017, které jsou stejně jako ostatní tabulky k nahlédnutí na stránce tabulek.

Dohrávané první jarní kolo jsme nezvládli a prohráli v Blovicích 2:0. Vyrovnané utkání, kterému by asi nejvíce slušela remíza pro sebe rozhodli domácí dvěma góly v závěrečné čtvrt hodině. V tabulce zůstáváme nadále na 5. místě, ale je to další ztráta v nadějích na baráž. Sestavy a statistiky zápasu najdete na fotbal u nás

V Záluží jsme napravili předchozí domácí zaváhání domácí zaváhání a zvítězili 4:1. Dvakrát se trefil Michal Valeš a jednou Vena Calta se Standou Eretem. V tabulce však zůstáváme nadále na 5. místě. Nově přibyly také tabulky hostujících a domácích zápasů. Sestavy a statistiky zápasu najdete na fotbal u nás