TJChlum

Archiv

Další zápas tentokráte hrajeme výjmečně v sobotu v 16:30 v Chotěšově. Viz rozpis na podzimní část sezóny.

Nejtěsnější možné vítězství, ale o to cenější jsme získali v Letinech a potvrdili jsme tak 1. příčku tabulky. První zápas a hned gól, to se povedlo Standovi Fencl. Další dva zásahy přidal náš střelec Michal Valeš a celkově jsme tak zvítězili 3:2. Další výsledky III. třídy jsou zde. Sestavy a statistiky zápasu najdete na fotbal u nás.

Třetí zápas sezóny odehrajeme v neděli v Letinech. Tam se nám moc nedaří, ale tentorkáte bychom rádi získali 3 body. Zápas začíná v 17:00. Viz rozpis na podzimní část sezóny.

I druhý zápas jsme zvládli a tentorkáte zvítězili 5:1. Hlavní měrou se na skóre podíleli bratři Valešové. Michal vstřelil hattrick a vede tabulku střelců, Petr se trefil jednou a poslední trefu přidal Dušan Kvídera. Výhra nás posunula do čela tabulky. Další výsledky III. třídy jsou zde. Sestavy a statistiky zápasu najdete na fotbal u nás.

Po úspěšném startu do sezóny budeme hrát v neděli první domácí utkání se Záhořímm od 17:00. Viz rozpis na podzimní část sezóny.

První utkání nové sezóny jsme přes rozpačitý začátek, po kterém jsme prohrávali již 2:0, zvládli a zvítězili 7:2. S chutí jsme si tak zastříleli, především Michal Valeš, který vstřelil 5 branek. Další branky přidal Honza Duspiva a Vena Calta. Další výsledky III. třídy jsou zde. V tabulce nám tak po prvním kole patří 2. místo. Sestavy a statistiky zápasu najdete na fotbal u nás.

Kvůli chybě ve výkladu soutěžního řádu nakonec hrajeme III. třídu. Takže ačkoliv jsme byli nalosovaní do okresního přeboru, tak ve čtvrtek změnila odvolací komise složení soutěží a přeřadil nás do III. třídy a Vstiš, která byla nalosovaná do III. třídy pro změnu přesunuli o soutěž výš do okresního přeboru. První zápas tedy bohužel odehrajeme v neděli v Seči od 14:00.

Před novou sezónou nás posílo několik nových hráčů. Naopak po sezóně z kádru odešel pouze Petr Malý, takže vstříc nové sezóně a dobrým výsledkům.
Novými posilami se stali: Ondřej Pelikán, Petr Svoboda, Petr Melka, Stanislav Fencl, Daniel Fencl a Martin Rusnák, viz aktuální soupiska hráčů.

Na závěr sezóny už nás čeká jen tradiční dokopná. Začátek je v sobotu 23. 6. od 16:00 na hřišti.

Pposlední zápas sezóny už nemohl nic změnit na našem postavení v tabulce, kde jsme obsadili konečné páté místo. Přesto jsme chtěli na závěr sezóny získat nějaké body. Nakonec z toho byl bod 1, když jsme po remíze 3:3 v základní hrací době prohráli na penalty. Viz výsledky posledního kola. Dva góly zaznamenal Michal Valeš, který obsadil s 20 góly čtvrté místo v tabulce střelců. Sestavy a statistiky zápasu najdete na fotbal u nás.

První Předchozí 1 2 3 4 5 Další Poslední